STUDIO90: Авторське Право

Все, що пропонується, або продається на цьому сайті, є продуктом виключно нашої інтелектуальної та творчої діяльності. Для того, щоб цей продукт став гідним об'єктом купівлі-продажу, нам доводилось роками важко працювати над удосконаленням власної майстерності та здатності відчувати красу.

Повірте - далеко не все можна вивчити на тримісячних курсах дизайну чи фотографування.

Отож тепер ми з усією серйозністю відносимось до того, що можемо робити, і маємо намір, в разі необхідності, докладати максимум зусиль для захисту наших авторських прав.

Українське (Закон України „Про авторське право і суміжні права”) та міжнародне (Всесвітня конвенція про авторське право) законодавство у питаннях авторського права передбачає широкі можливості для такого захисту, а також суворі матеріальні санкції до його порушників.

Ми акуратно виконуємо всі необхідні юридичні та технічні процедури для фіксування свого авторства на ту творчу продукцію, яку пропонуємо.
Зокрема, всю продукцію ми супроводжуємо захищеними сертифікатами із вказанням необхідної інформації щодо авторства

Розраховуємо, що відвідувачі цього сайту, наші клієнти та покупці нашої продукції будуть цивілізовано, з повагою та у законному полі ставитись до результатів нашої творчої роботи.

Таке ставлення буде гарантувати не лише взаємовигідну співпрацю, але і комфортні людські стосунки