lesia блоґ

Ох уж ця Америка!!!!!)))

Я відкрила для себе Америку! В дитинстві мене приваблювали американські фільми,в 19 років я полюбляла дивитись серіал "Секс і місто",кожна серія була для мене маленьким святом і після перегляду серії я уявляла собі вулці Нью-Йорка,Манхетен,нічні клуби,вечірки на даху з коктейелем "Космополітен".Відтоді я пообіцяла собі що колись пройдусь по нічному Манхетену як головна героїня Кері Бредшоу в туфлях від Manolo Blanik.Через три роки нарешті моя мрія втілилась в життя.

День фотографа!

День фотографа за традицією відзначається 12 липня.
Це день святої Вероніки, яка вважається покровителькою фотографії.

Свята Вероніка, згідно з Біблією, подала змученому Ісусу, якого вели на Голгофу, тканину, щоб він міг стерти піт з лиця. На цій тканині закарбувався образ Христа.

Відомий фотограф Юрій Білак

Сьогодні я випадково натрапила на біографію відомого українського фотографа, уродженця Парижу- Юрія Білака. Я, як патріот своєї країни, дуже пишаюсь "творчою елітою" нації. Тож, без зайвих слів я ознайомлю вас з цим фотографом.

Цікава інформація про фотокамеру.

Официально первой в мире цифровой фотокамерой считается разработка фирмы Kodak, а точнее Стивена Сессона. Изобретенный им фотоаппарат записывал изображение на аудиокассету с магнитной лентой. Время записи изображения с момента нажатия кнопки затвора составляло 22 секунды.

Сама стара фотокамера в світі !

Самая старая в мире фотокамера была продана на аукционе в Вене в 2007 году, установив при этом абсолютный рекорд и став самой дорогой фотокамерой, когда-либо проданной на аукционе. Раритет под названием «Дагерротип братьев Сюсс» (Daguerrotype Susses Freres) был продан почти за восемьсот тысяч долларов США. Стартовая цена составляла 100 000 евро.

Запрошую до участі у конкурсі!!!

Пропоную всім фотогрофам зареєструватись на сайті fotolia.com (банк фотографій) і взяти участь у конкурсі креативних фотографій )
Ви матимете можливість виграти дуже приємні і корисні подарунки.
Прочитати про умови конкурсу ви можете перейшовши по посиланню на сайт:

http://ru.fotolia.com/Contest2011?utm_source=email_Fotolia&utm_medium=em...
Бажаю всім успіхів!!!