Америка азартна та розкішна - це Вегас

До Вегаса ми доїхали пізнім вечором, коли гори стали зовсім чорними, а небо зоряним. Спочатку заїхали на дамбу Гувера, але ми там були ледь не останніми відвідувачами і про те, що це грандіозна споруда більше здогадувались, аніж бачили на власні очі.
Коли перетнули останній перевал і внизу з"явилось місто, мимоволі вирвався окрик захоплення - долина вся залита яскравим світлом і це світло розходиться у всі боки рівними поздовжними і поперечними лініями, видаючи в центрі цієї фантастичної геометричної фігури спалах ГОЛОВНОЇ ВУЛИЦІ !
Місто буквально засмоктує в себе: як тільки вливаєшся у щільний потік автомобілів, він підхоплює тебе і несе з шаленою швидкістю по широких бетонних жилах. Ми вже звикли до спокійної і тихої Америки, а тут такий шалений темп, що було навіть страшно не встигнути звернути на потрібному повороті і так і проскочити місто...

Зрозуміло, що це місто було збудовано і існує зараз за рахунок експлуатації давнішньої і, можливо не самої кращої, людської риси - азарту і прагнення до казкового миттєвого збагачення. Зрозуміло також, що головна індустрія цього міста працює на відбирання грошей у прибульців, а не на дарування їм цих грошей...
Все це зрозуміло і мабуть не лише мені....
Але місто зроблено на стільки гарно, а індустрія працює на стільки яскраво та ненав"язливо, що сюди з"їзджаються сотні тисяч людей з усього світу, привозять свої гроші і легко залишають їх тут :)
Відповідно - місто процвітає і розвивається далі...