Матеріалізація старих ідей

Кілька років тому ми зі Славою обговорювали питання про декорування внутрішнього простору будинку фотографіями, сюжети для яких можна знаходити буквально за стінами цього самого будинку.

Творча ідея полягала у тому, щоб такими засобами об"єднати інтер"єр та екстер"єр, дозволити господарям, які доклали багато зусиль для того, щоб зробити своє помешкання гарним і з середини і з зовні, бачити одночасно обидві ці краси. Крім того, екстер"єрні фото, зроблені літом, будуть приємно і тепло виглядати у кімнатах будинку холодними зимами, а фотографії, зроблені зимою, будуть освіжати спекотний літній інтер"єр...

Отож ідею було визнано вартою практичної реалізації і ми домовились, при нагоді, намагатись переконати когось із наших замовників у тому, що таку ідею треба втілити у життя саме в їхньому будинку :)

Так от, нагода склалась: ми маємо замовлення від людей, які "живуть на два будинки", розташовані далеко один від одного; можна сказати - у різних кліматичних зонах.
Господарі самі звернулись до нас з ідеєю про декорування одного з будинків фото-картинами, сюжети для яких слід вибирати біля іншого їхнього будинку...

Наші ідеї починають матеріалізуватись !
Буду розповідати і показувати - як буде рухатись цей проект...

А поки що вкладаю у повідомлення Славині фотографії, зроблені біля нашого будинку минулого літа ...