STUDIO90: Дизайн інтер’єрів

Наша компанія, "Studio 90", надає послуги в Києві із розробки дизайн-проектів приміщень різного функціонального призначення та практичної реалізації таких проектів з авторським наглядом.

Такі роботи відбуваються у кілька етапів:

1. Розробка дизайн-проекту, яка включає в себе:

Консультації з замовником — переговори, в ході яких Замовник розповідає нам про свої побажання і уявлення про стиль, колір, функціональні призначення, освітлення і т.і. приміщень, а ми складаємо уявну модель майбутнього інтер´єру. На основі консультацій приймаються креативні рішення щодо творчих напрямків подальшої роботи.

Ескіз дизайн-проекту (концепція) — кольорові ескізи приміщень (основних приміщень) об´єкту. Ескіз робиться після обмірів приміщень. На цьому етапі ми надаємо Замовнику пропозиції по планувальним рішенням, зонуванню і загальній концепції простору. Ми пропонуємо стиль, попередню розстановку меблів, концепцію рішень по кольору, місце та вигляд інтер´єрних фотографій, освітлення приміщень, текстильного декорування, тощо. Ескізи приміщень (комп´ютерна модель), по бажанню Замовника, можуть робитись у різних ракурсах.

Дизайн-проект (ескізи разом з проектною документацією) — комплекс послуг, який включає в себе допрацьовані і погоджені з Замовником ескізи та проектну документацію по художньому оформленню приміщень. Проектна документація є основою для складання кошторису на проведення ремонту та опорядження і декорування приміщень, якими надалі можуть користуватись будівельники. Пакет проектної документації, за погодженням із Замовником, може включати від 5-10 до 30-50 аркушів в залежності від розміру та складності приміщень.

2. Реалізація дизайн-проекту з авторським наглядом (за умови, що ці роботи повністю виконуються силами нашої компанії).

3. Авторський нагляд за реалізацією дизайн-проекту (за умови, що такі роботи проводяться стороннім підрядником).

Результатом роботи на другому (або третьому) етапах є затишний та комфортний інтер´єр, який на початку нашого співробітництва із Замовником існував лише в його уявах та мріях...

Цю квартиру для молодого подружжя ми здали у 2013 році. Загальна площа квартири - 146 кв.м. і вона знаходіться на п"ятнадцятому поверсі нового...