Серпень. Будинок Київ. Робота з інтер"єрною фотографією

Від самого початку роботи над цим проектом передбачалось активне використання наших фотографій у декоруванні інтер"єрів.

Більше того, ми відразу передбачали, що будемо використовувати не лише фотографії різних сюжетів, розмірів та технік друку, але і придумаємо кілька оригінальних способів оформлення і інсталювання фотографій в інтер"єр.

Так, у нас виникла ідея візуально "розширити" центральний хол будинку, як за рахунок великого дзеркала на стіні, так і за рахунок фотографії із зображенням архітектурної колонади, яка мала б "підтримати" наявність двох колон власне у холі.

Була задача - створити певний візуальний обман перспективи великого класичного приміщення...

Хорошим помічником у реалізації цієї творчої задачі мала стати строката, чорно-біла мармурова підлога, яка контрастно відображатиметься у дзеркалі.

Отож, ще рік тому, задумку було реалізовано у комп"ютерній моделі, яку видно зверху.

Вчора ми зробили першу примірку всіх складових нашого задуму у реальному інтер"єрі (фотографії нижче).

Було використано фотографію, яку було зроблено у внутрішньому дворі маєтку колишнього міського голови Гавани (Куба). З фотографії було видалено всі зайві предмети і кольори, крім власне архітектурних форм і теплих, коричньово-сірих тонів, які будуть повторюватись на інших фото-картинах на сходових маршах цього будинку (про них розкажемо і їх покажемо трохи пізніше)

Фотографію надруковано на глянцевому фото-папері і її лицьова сторона закрита шаром акрилового скла.
До зворотньої сторони було прикатано двосторонній надміцний скотч, вільна частина якого і допомогла приклеїти фото-картину безпосередньо до дзеркала.

Чистовий монтаж всієї конструкції проводимо на цьому тижні.