Дворівнева квартира на Осокорках

Власниця цієї чудової квартиры є витонченою натурою, донькою театральних діячів, кібернетиком за професією. У неї зформовані смаки і абсолютно чіткі вимоги до майбутнього інтер’єру. Самі яскраві риси характеру: надточність, коректність, стриманість, раціоналізм.

Неважко здогадатись, що власниця малювала в своїх планах інтер'єр, співзвучний її творчому, «кібернетичному» началу: строгий, мінімалістичний, в приглушених тонах. Внутрішні установки були на стільки однозначні і навіть суворі, що ми були змушені підкорятися і перший поверх квартири було зроблено в рівному, дещо меланхолічному стилі, без сплесків експресії, без буйства кольорів. Можна вважати, що перший поверх ми намалювали „простим” олівцем.

Не дивлячись на те, що на початку проекту замовниця категорично не сприймала ідею декорування стін якими б не було елементами, нам вдалось переконати її пожвавити інтер’єр кількома „плямами радості”, які ми підібрали в нашому авторському фотобанку. Надмірну раціональність і холодну стриманість ми спробували розбавити невловимими, буквально метафізичними відчуттями: світлом, бліками но поверхні води, рухом повітря, формами, які з’являються і зникають в нікуди. Все нечітко, ілюзійно, ледь вловимо. І, саме головне, - з’явився колір !

Можливо це випадковий збіг, але ми віримо, що цей сміливий для господарки експеримент дозволив їй інакше поглянути на дизайн взагалі і на власну квартиру зокрема. Після довгих обговорень і ретельних зважувань pro-et-contra, нам таки вдалося переконати її у необхідності більш сміливого кроку. За нашою пропозицією другий поверх квартири було вирішено у зовсім іншому стилі – „стилі настрою”. Роль головних кольорових акцентів знову грали фотографії MAЄVSKI. Зелень, яка пашить життям, екзотична квітка банана... Зіткнення яскраво-червоного і соковито-зеленого дали ту напругу кольору, ту колористичну експресію, яка перетворила другий поверх квартири у екзотичний рай.

Без зайвої сромності, ми вважаємо що цей проект є нашою великою вдачею і одним із яскравих прикладів того, як яскраві зображення можуть змінити не лише інтер’єр, але і відкрити для замовника нові творчі горизонти.
Саме активна участь господарки у цьому проекті дозволила нам досягнути такого вдалого результату, а тому ми по праву вважаємо власницю цієї чудової квартири нашим співавтором.

Тереза